Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський міський голова здійснив об’їзд міста

10 квітня міський голова Андрій Білоусов провів черговий інспекційний об’їзд Кам’янського і перевірив, як прибираються вулиці, сквери та зони відпочинку після осінньо-зимового періоду. Разом з міським головою місто оглядали його заступники, голови районних адміністрацій, керівники профільних управлінь, міських служб та комунальних підприємств.

Під час об’їзду Андрій Білоусов відзначив, що місця загального користування у всіх районах міста прибрані та приведені в належний стан. Обладнання у скверах відремонтовано та пофарбовано. Завершується благоустрій Центрального парку культури і відпочинку. На окремих ділянках дорожньо-транспортної мережі змітають залишки піщано-сольової суміші уздовж бордюрів.

Міський голова зазначив, що наступного тижня проведе інспекційний об’їзд прибудинкових територій.

«Наше основне завдання – утримувати місто в належному стані, щоб усім нам було комфортно і приємно в ньому жити», – сказав Андрій Білоусов.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням міського голови 20 квітня в Кам’янському пройде екологічна акція «День довкілля». У рамках загальноміського суботника буде проведено роботи з озеленення та благоустрою міських територій.

11 квітня 2019