Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Жінок Кам`янського привітали з Днем матері

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Напередодні цього чудового свята, 11 травня, Кам'янський міський голова  Андрій Білоусов і секретар міської ради Олександр Залевський привітали матерів, які виховують дітей в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу. Урочистий захід був підготовлений службою у справах дітей міської ради.

«Дорогі жінки! Від щирого серця вітаю вас з Днем матері! Це свято ми відзначаємо з особливим почуттям вдячності великій материнській праці – вихованню дітей, збереженню домашнього вогнища, зміцненню сімейних традицій. Нехай ваші діточки дарують вам якомога більше приводів для радості і гордості! Здоров'я вам, добра і повного взаєморозуміння в сім'ях!» –  сказав Андрій Білоусов.

Олександр Залевський зазначив, що мама – це головна людина в житті кожного, тому вона заслуговує особливої ​​турботи і дбайливого ставлення. Він також побажав усім жінкам міцного здоров'я і сімейного благополуччя.

Жінок, які подарували свою любов дітям, що залишились без батьківського піклування, вітали квітами, теплими словами, душевними віршами та подарунками.

11 травня 2018