Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янська міська рада і ПАТ«ДМК» уклали Меморандум про співробітництво у сфері поліпшення екологічного стану міста

Мета підписання Меморандуму – стабілізація і поліпшення екологічного стану навколишнього середовища, визначення основних природоохоронних заходів на території міста. Протягом двох років ДМК планує вкласти 500 мільйонів гривень у реалізацію екологічних заходів. Церемонія підписання документа відбулася 11 червня у приміщенні Кам’янської міської ради.

Під Меморандумом, який містить цілу низку природоохоронних заходів, поставили підписи  міський голова  Андрій Білоусов і генеральний директор Дніпровського металургійного комбінату Олександр Подкоритов. Всі передбачені у документі заходи будуть реалізовуватись відповідно до Екологічної програми міста. На сьогодні ПАТ «ДМК» працює в напрямку зниження викидів забруднюючих речовин агломераційного, доменного і конвертерного виробництв.

Згідно з умовами Меморандуму, вже цього року запланована заміна двох існуючих котлів-утилізаторів з модернізацією газоочисних систем. У 2019 році розпочнеться модернізація газоочисного устаткування обертових печей. Паралельно, протягом найближчих двох років, буде проводитись реконструкція оснащення агломашин №7-12.

Олександр Подкоритов зазначив, що ДМК є соціально відповідальним підприємством, і здійснює свою діяльність відповідно до вимог законодавства України, зокрема, законів про охорону навколишнього середовища та атмосферного повітря.

«Екологічний стан Кам’янського – важлива частина наших зобов'язань перед містом. Нас також категорично не влаштовують газоочисні споруди, які працюють на сьогоднішній день, – це минуле століття, тому потрібно виходити на сучасні установки і впроваджувати кращі практики. Вважаю, що цей документ стане запорукою стабілізації та поліпшення екологічного стану навколишнього середовища нашого міста», – сказав Олександр Подкоритов.

Міський голова Андрій Білоусов підкреслив, що з приходом нового керівництва комбінат не тільки нарощує темпи виробництва після простою, але також вперше активно співпрацює з містом у сфері реалізації важливих соціальних проектів. А найближчим часом – реалізує велику екологічну програму.

«Протягом двох років ДМК витратить близько 500 мільйонів гривень на природоохоронні заходи, що значно покращить екологічний стан міста. До кінця поточного року ми побачимо відчутні результати цієї роботи, і ще раз зустрінемось, щоб підвести підсумки проведених природоохоронних заходів і намітити слушні кроки в роботі з поліпшення екологічного стану міста»,  –зазначив Андрій Білоусов.

 

 

11 червня 2018