Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янчани – серед переможців фестивалю «Z_ефір»

Як повідомили в Академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки, юні актори творчої майстерні «Гармонія» кам’янського увійшли у трійку призерів другого обласного фестивалю дитячої творчості «Z_ефір».  Про це повідомили у міському театрі.

Другий рік поспіль ДніпроОДА організовує «Творчий фестиваль «Z_ефір», аби віднайти найобдарованіших дітей. Цьогорічний конкурс стартував у лютому 2019-го. Його учасниками стали майже 30 тис дітей від 5 до 16 років. Учасники змагалися у різних вікових групах у 5 жанрах.

Молодша театральна група театру Кам’янського, під керівництвом заслуженої артистки України Марини Юрченко, представила на відбірковому турі уривок з казки «Білосніжка та сім гномів». У півфіналі та фіналі два уривки з вистави «Хроніки Нарнії». Студійці отримали високі оцінки за свої роботи і стали бронзовими призерами у номінації «Театральне мистецтво».

«Вже третій рік діти опановують основи акторської майстерності, вони займаються хореографією і вокалом. І їм важливо реалізувати свою творчість та показати чого навчилися. Третє місце – це перемога, враховуючи те, що ми вирішили взяти участь у конкурсі «Z_ефір» спонтанно. Вітаю і дітей, і батьків», – сказала керівник учасників Марина Юрченко.

Щасливі посмішки переможців, багато драйву та яскравих номерів від нових «зірочок» регіону. Гала-концерт лауреатів пройшов в обласному центрі – на великій сцені Театру опери та балету. Найталановитіші представники Z-покоління презентували зо два десятки номерів. Найкращими визнали 16 номерів у різних жанрах. Цьогоріч нагороди отримали півсотні лауреатів «Z_ефіру».

11 червня 2019