Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Грант у 10 тисяч доларів: молодь Кам’янського запрошують до участі у конкурсі проектів

Організація Ukraine Global Scholars впроваджує спонсорство молодiжних соцiальних проектiв та оголошує запуск нової ініціативи – гранту «Метелик». У межах гранту надається грошова підтримка у розмірі до 10 тисяч доларів задля фінансування зусиль української молоді, спрямованих на соціальні зміни в країні.

Команда Ukraine Global Scholars підтримає ефективні, реалістичні та довгострокові ініціативи – ті, що мають найбільшу ймовірність створити «ефект метелика» в суспільстві. «Ефект метелика» передбачає високу результативність дій невеличкої групи людей. Які суттєво впливають на усе суспільство.

Окрім фінансового забезпечення, організація надаватиме менторську підтримку та допомагатиме одержувачам гранту втілити їхні ідеї в життя.

Отримати грант можна, пройшовши конкурс подання заявок. Нові організації, нові проекти в уже створених організаціях, або плани розширення існуючих програм мають право подати свою заявку та розраховувати на фінансову підтримку з боку засновників гранту.

Роботи будуть оцінюватись за значимості проектів, креативних рішень, чіткого плану дій та використання грантових коштів, доказів того, що корисна дія проекту продовжуватиметься й після того, як грошові кошти будуть витрачені, рівня підготовленості команди та багатьох інших критеріїв

Заявку на грант «Метелик» можна заповнити на сайті до 15 липня поточного року включно.

Щоб мати право отримати даний грант, лідер проекту має бути громадянином України i школярем старших класів або студентом, що отримує ступень бакалавра, у віці до 35-ти років.

Після розгляду заявок Ukraine Global Scholars оберуть головних претендентів. Отримувачі гранту будуть оголошені у серпні 2019 року.

Ukraine Global Scholars неприбуткова організація, що створена з метою допомогти найбільш талановитим, розумним та амбітним українським школярам отримати освіту в найкращих школах-пансіонах та коледжах світу, що, зазвичай, розташовані в США.

11 червня 2019