Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському триває робота з відведення земельних ділянок учасникам АТО

Захист інтересів учасників АТО, надання їм всебічної допомоги , а також виділення земельних ділянок перебувають на постійному контролі  Кам'янського міського голови Андрія Білоусова.

З вересня 2014 року по теперішній час з питання отримання земельних ділянок під будівництво житла до міської ради звернулись 1142 учасники АТО та члени їх сімей. Про це повідомили в департаменті комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради.

Станом на сьогодні рішеннями Кам’янської міської ради надано 114 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО та родичам загиблих, з них затверджено 38 проектів землеустрою щодо передачі земельних ділянок у приватну власність.

Для забезпечення учасників АТО та членів їх сімей земельними ділянками для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд на теперішній час розроблено та затверджено детальні плани територій, а саме: прилеглої до вулиці Балкова (вул. Волочаївська); прилеглої до вулиці Барикадна смт Карнаухівка; обмеженого вулицями Межова, Барикадна та яровою зоною смт Карнаухівка; прилеглої до вулиць Дніпробудівська та Льва Толстого; обмеженої вулицями Липова, Садова, провулком 3-й Садовий та залізничною колією смт Карнаухівка.

Для забезпечення учасників АТО та членів їх сімей земельними ділянками під індивідуальні гаражі розроблено та затверджено детальні плани територій, а саме: обмеженої проїжджими частинами проспекту Дружби Народів, бульвару Незалежності, проспекту Металургів, та мікрорайонів VI, VII (передбачено будівництво гаражного кооперативу під 128 гаражів); обмеженої бульваром Незалежності, проспектом Металургів, вулицею 40 років Перемоги та проспектом Перемоги (зазначений план знаходиться на стадії розробки).

В результаті плідної співпраці із Петриківською райдержадміністрацією та відділом Держгеокадастру у Петриківському районі було досягнуто домовленості щодо виділення 45 земельних ділянок мешканцям міста Кам’янське  – учасникам АТО та членам їх сімей для ведення садівництва.

Станом на теперішній час Петриківською райдержадміністрацією затверджено 45 проектів землеустрою та здійснено державну реєстрацію земельних ділянок.

Департамент постійно проводить роботу з учасниками АТО та родичами загиблих для ознайомлення із зазначеною містобудівною документацією.

11 липня 2018