Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У пришкільних таборах Кам’янського вже відпочили понад 3600 дітей

У Кам’янському триває кампанія з літнього відпочинку та оздоровлення дітей. 6 липня завершилася друга зміна в таборах з денним перебуванням, які діють на базі навчально-виховних закладів міста. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Загалом на базі закладів відпочинку з денним перебуванням (у I зміну функціонував 31 табір, у II – 11 таборів) із 29 травня по 6 липня відпочило 3619 дітей. Адміністрації закладів освіти докладають усіх зусиль, щоб дитячий відпочинок був цікавим і змістовним.

Також 476 дітей пільгових категорій оздоровлено через департамент у позаміських таборах – «Сонячний» у селищі Лазурне, «Сонячна соната» в селищі Кирилівка, «Евріка» в селі Богатир, «Салют» у місті Приморськ.

З 9 по 26 липня на базі середніх загальноосвітніх шкіл №10, 12, 23, 29 працює третя відпочинкова зміна для дітей та підлітків.

В таборах відпочинку організовано триразове харчування вихованців з дотриманням термінів реалізації продуктів харчування та приготовленої їжі, вартість харчування в день на одну дитину складає 40 гривень, в тому числі 20 гривень за рахунок міського бюджету.   Під час складання меню головний акцент кухарі роблять на тому, аби діти поповнили свій організм вітамінами, корисними білками, жирами, вуглеводами, тому щодня фрукти, соки, кисломолочні продукти.  Кухарі закладів відпочинку готують  смачні страви з м’яса, птиці, випікають запашні булочки та пиріжки з ягодами. І головна подяка для кухарів, коли діти говорять: «Смачно, як у мами, затишно, як  удома».

У закладах відпочинку безкоштовно перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-чорнобильці, інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, діти учасників бойових дій, діти, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, яких зазнав у районі їх проведення, а також внаслідок захворювання, отриманого у період участі в антитерористичній операції.

 

 

11 липня 2018