Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У місті Кам’янському відбулась робоча нарада, щодо проведення підготовчих робіт з проведення Всеукраїнського перепису населення.

Створено: 2019-07-11 06:31:22Оновлено: 2019-07-11 06:33:29

З метою сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення
та відповідно до ст.8 Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення», постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року №424 «Про утворення Міжвідомчої комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення», розпорядження Кабінету Міністрів України «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення», керуючись п.19 ч.4 ст.42, ч.8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міським головою А.Л. Білоусовим видано розпорядження «Про сприяння проведенню в місті Всеукраїнського перепису населення у 2019 році».

         Для визначення правових, економічних та організаційних основ з підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення в місті, оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів і регулювання відносини суб'єктів Перепису населення 10.07.2019 відділом праці та соціально-трудових відносин Кам’янської міської ради сумісно з управління статистики міста Кам’янське проведено робочу нараду з зазначених питань.

         На нараді були присутні відповідальні представники за проведення Всеукраїнського перепису населення районних адміністрацій та Карнаухівської селищної ради.

Під час наради начальник управління статистики О.А. Павлюк зауважила, що у місті розпочато підготовчі роботи з проведення Всеукраїнського перепису населення та наголосила присутнім, що сам процес підготовки до перепису дуже тривалий.

Складними та трудомісткими є роботи з територіального районування: складання картографічного матеріалу, також територія населеного пункту розподіляється на дільниці, робиться попередній обхід та багато іншого.

Присутні доповіли про труднощі з якими вони стикаються під час підготовчих робіт до проведення Всеукраїнського перепису населення та зауважили на необхідності їх вирішення.

Для довідки останній перепис населення України проводився у 2001 році. За встановленою практикою і згідно з рекомендаціями ООН перепис населення у більшості країн світу проводиться раз на десять років.