Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському пройшов фестиваль «Місто професій»

8 вересня Центральний парк культури і відпочинку Кам’янського перетворився на справжнє містечко майстрів. Юні мешканці міста, які взяли участь у заході, мали змогу  доторкнутись до світу дорослих та спробувати себе у різних професіях. 

При вході до парку кожна дитина отримала паспорт, карту представлених професій та мала можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців різних галузей, таких як – рятувальник, пожежний, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, продавець, банкір, кухар, працівник відділу реєстрації шлюбів тощо, діти приступили до «роботи».

Маленькі працівники мали можливість сісти за кермо засобів спецпризначення, скористатися гучномовцем чи увімкнути сирену, за допомогою касового апарату порахувати гроші або виявити фальшиві купюри, бути в ролі моделі при створенні зачіски тощо.

Активну участь у заході взяли фахівці міського центру зайнятості. Було створено п'ять локацій: «Я у всесвіті», «Калейдоскоп професій», «Галерея професій», «Ерудит», та «Профорієнтаційне самовизначення». Знайшлися завдання і для найменших: вони складали пазли з професіями, розгадували загадки, знаходили знаряддя праці для кожної професії та розфарбовували малюнки. Для більш старших дітей проводилось експрес-тестування на тип темпераменту, визначення характеру, рівня концентрації та розподілу уваги, логіки мислення.

Після виконання завдання кожен учасник на папірці записував професію, яка йому подобається, та разом із фахівцями центру зайнятості розміщував свій запис на локації «Я у всесвіті». Тож до кінця заходу стенд майорів різнокольоровими професійними мріями учасників.

Діти були у захваті від яскравого дійства, яке подарувало їм корисний досвід і незабутні враження.

11 вересня 2018