Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському тимчасово перекриють рух транспорту

15 вересня, в день святкування 268-ї річниці заснування Кам`янського, під час проведення урочистих заходів на майдані Петра Калнишевського, буде перекритий рух транспорту.

З 15:00 до 22:00 буде припинено рух транспортних засобів на відрізку проспекту Тараса Шевченка (колишня вулиця Сировця) від вулиці Галини Романової до вулиці Медичної. Об’їзд здійснюватиметься по вулицях Галини Романової, Сачка та Медичній.

16 вересня на житловому масиві Дніпробуд буде проводитись фінальний етап відкритого чемпіонату України з гірських автоперегонів в рамках автофестивалю «Гран-прі Кам'янське». У зв’язку з цим, 16 вересня з 6-00 до 19-00 буде перекрито рух автотранспорту зі з’їзду з мостового переходу (район Річпорту) до ДДТУ.

Тимчасовий рух напрямку на маршрутах загального користування:

Маршрут №1

площа ДМК – просп. Гімназичний – вул. Тритузна – вул. Енергетиків –
вул. Мальовнича – вул. Дніпробудівська – ДДТУ – далі за звичайною схемою. Так само і у зворотному напрямку.

№3А

площа ДМК – просп. Гімназичний – вул. Тритузна – вул. Енергетиків – вул. Мальовнича – вул. Дніпробудівська – ДДТУ. Так само і у зворотному напрямку.

№10

за звичайною схемою до вул. Федора Бульбенка, далі – вул. Тритузна – вул. Енергетиків – вул. Мальовнича – вул. Дніпробудівська – ДДТУ – далі за звичайною схемою. Так само і у зворотному напрямку.

Управління транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради звертається до містян з проханням не залишати автотранспорт на узбіччях доріг, набережній, пляжній зоні, по вул. Дніпробудівській від ДДТУ до 5-ої лікарні. В іншому випадку транспорт буде примусово евакуйовано.

 

 

11 вересня 2018