Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янчанам презентували можливості співпраці з Євросоюзом

11 вересня Кам’янське відвідала делегація Представництва ЄС в Україні. У межах візиту для містян провели низку інформаційних заходів.

Першим з них стала зустріч-дискусія із керівниками структурних підрозділів міської ради на чолі із заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міськради Тетяною Загородньою. Вона представила гостям усіх присутніх та висловила надію на подальшу плідну співпрацю.

Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова розповіла присутнім про  партнерство України та Євросоюзу, про допомогу, яку ЄС надає Україні, а також про популярні програми Євросоюзу. Серед них – U-LEAD, Horizon 2020 року, Creative Europe, Erasmus+, COSME, EU4Business та інші.

 «Представництво ЄС – дипломатична місія, яка працює в Україні понад 20 років та представляє всі інституції та всі держави Євросоюзу, – повідомила Вікторія Давидова. – Ми, як Представництво ЄС, вже четвертий рік поспіль ми проводимо такі інформаційні візити, під час яких розповідаємо про можливості співпраці з Європейським Союзом», – зазначила вона.

Також цього дня у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості імені О.Кошового пройшов брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу. Мета заходу – покращити знання молодих людей про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Для представників громадських організацій, бізнесу, активістів та усіх зацікавлених у програмах від ЄС містян у Центрі позашкільної роботи пройшла презентація актуальних програм від Європейського Союзу. Під час заходу фахівці представили огляд відкритих і актуальних програм Євросоюзу для малого та середнього бізнесу, культурні програми та освітні проекти.

 

11 вересня 2018