Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Школярі Кам’янського долучилися до святкування Дня фізичної культури та спорту

У Кам’янському за підтримкою управління молоді та спорту міської ради проходить низка спортивних заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту, що відзначається цього року 14 вересня. Першими шкільні святкові змагання проводили учні загальноосвітнього закладу №9.

Ідея легкоатлетичного шкільного марафона серед учнів старших класів належала викладачам навчального закладу.

10 вересня у Центральному парку культури та відпочинку міста учні 5-11 класів здійснили забіг на довжину майже 1000 метрів. Змагання проходили у декілька етапів, відповідно до вікової категорії спортсменів.

Як зазначив начальник управління Едуард Коряк, усі діти мають гарну фізичну підготовку і гідно показали себе під час забігу. А переможці отримали почесні винагороди.

«Міська влада всебічно сприяє розвитку спорту у Кам’янському, тож, ми готові й надалі надавати усіляку підтримку тим, хто проявляє ініціативу, хоче займатися спортом, вести здоровий спосіб життя і прославляти як свої школи, так і усе місто», – сказав Едуард Коряк.

13 вересня з нагоди свята за підтримки міського голови Андрія Білоусова у Центральному парку проходитиме найбільша естафета серед старшокласників шкіл міста та студентів.

11 вересня 2019