Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міський голова Андрій Білоусов привітав кам`янського спортсмена з перемогою на Чемпіонаті Європи

Вихованець Кам'янської дитячо-юнацької спортивної школи №3 Владислав Дзоз виборов перше місце на Чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів.

Змагання проходили з 5 по 8 жовтня в столиці Угорщини – Будапешті. Суперниками Владислава були спортсмени з Німеччини, Франції, Іспанії, Сербії та Польщі. Усі п'ять поєдинків він наполегливо йшов до перемоги і став єдиним кадетом зі складу команди України, який здобув золоту медаль.

11 жовтня Владислава Дзоза привітали з перемогою міський голова Андрій Білоусов і депутат міської ради Сергій Миршавка. Вони заздалегідь дізналися, про що мріє Владислав, і вручили спортсмену бажаний подарунок – ноутбук.

Також міський голова подякував за працю і майстерність тренерам Владислава – Євгену та Юлії Свіжевським, директору ДЮСШ №3 Миколі Маймуру та голові міської Федерації тхеквондо Олександру Кірпі.

«Спорт виховує сильних особистостей. Ви – гордість нашого міста. Завдяки вашим досягненням Кам'янське стає відомим у всьому світі. Вітаю з блискучою перемогою та бажаю нових спортивних звершень!» – сказав Андрій Білоусов.

11 жовтня 2017