Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Імена воїнів АТО – працівників підприємства «Міськводоканал» занесені на Дошку пошани

Напередодні Дня захисника України на території комунального підприємства «Міськводоканал» відбулася урочиста церемонія відкриття Дошки пошани з іменами працівників, які взяли участь в антитерористичній операції.

Колектив «Міськводоканалу» привітав зі святом міський голова Андрій Білоусов. Він подякував героям за їх подвиг, побажав міцного здоров'я та благополуччя.

«Ви стали на захист країни в той момент, коли це було необхідно, а тепер забезпечуєте наших жителів однією з головних послуг – водопостачанням. Дякую вам за ваш подвиг і повсякденну працю!» – сказав міський голова.

За сумлінне виконання професійних обов'язків, високі виробничі досягнення, а також до Дня захисника України директор «Міськводоканалу» Олександр Плахотнік вручив учасникам АТО подячні листи та грошові премії.

Як розповіли самі бійці, такі почесті для них – дуже важливий момент у житті. При виконанні повсякденних обов'язків на підприємстві вони завжди відчувають до себе особливу повагу – як з боку керівництва, так і з боку колег.

Після урочистостей учасники АТО поклали квіти до меморіального знака на майдані Героїв – у пам'ять про людей, які пожертвували своїм життям заради нашого мирного майбутнього.

11 жовтня 2017