Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У бібліотечному клубі Кам’янського дивилися фільм «Цвіт крізь сльози»

6 та 10 жовтня в юнацькому відділі Центральної міської  бібліотеки імені Т.Г.Шевченка відбулося чергове засідання клубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA «Прометей». Участь у заході взяли студенти медичного коледжу, які переглянули фільм «Цвіт крізь сльози» китайського режисера Хуаціна Цзіня.

Це історія боротьби і виживання: група дітей намагається торувати собі шлях у майбутнє. Героями фільму є юні акробати Юань і Сян та їхні батьки. На худенькі дитячі плечі покладені надії обох родин. Дорослішаючи, вони мусять як фізично, так і морально долати труднощі, але водночас і вчаться по-своєму радіти кожному дню. У цій документальній стрічці висловлена стурбованість режисера про життя звичайних людей у Китаї.

Кожен з нас із захопленням дивиться акробатичні та гімнастичні шоу. Нас вражають майстерність, неймовірна чіткість, легкість, синхронність танцівників, особливо китайських чи інших азійських виконавців. Напевно, багато хто бачив їхній акробатичний варіант класичного балету «Лускунчик», «Лебедине озеро» та чимало інших. І саме про те, як важко цей успіх дається дітям, йдеться у фільмі, – розповідала керівник клубу Наталія Бохан.

Фільм «Цвіт крізь сльози» справив на глядачів сильне враження, викликав співчуття до його юних героїв. Разом з тим, студенти зазначали, що фільм вчить досягати своєї мети, незважаючи на усі труднощі.

11 жовтня 2017