Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності»

Створено: 2017-10-11 06:35:38Оновлено: 2017-10-11 06:36:54

"Офіційне повідомлення про проведення конкурсу
з відбору суб'єктів оціночної діяльності"

З метою продажу земельної ділянки та визначення на конкурентних засадах виконавця робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки  
площею 1,2293га, яка знаходиться у м.Кам’янському, вул.Вячеслава Чорновола (вул.ім.В.В.Щербицького), 1Б цільове призначення – для розміщення будинку блоку ремонтних цехів, департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації прав на нерухоме майно міської ради повідомляє про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності – виконавця робіт.

Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт по оцінці землі  із зазначенням об’єкту та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

-        заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів;

- згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця);

- копії кваліфікаційних сертифікатів;

-        копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

- проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

- інформацію про кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці;

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Строк подання конкурсної документації: до 07.11.2017 р. (департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради, м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№51 або №53, тел.:(0569) 560754).

Дата, місце та час проведення конкурсу: 14.11.2017, м.Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№54 о 14 00 .

Пропозиції щодо участі в конкурсі приймаються у паперовому вигляді щоденно з 08 00до17 00, перерва з 12 00 до 12 45, крім вихідних за адресою: 51931, м.Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№51 або каб.№53.»

 

Директор департаменту

комунальної власності, земельних

відносин та реєстрації речових прав

на нерухоме майно міської ради                                                     С.Г.ЖУРАВЛЬОВ