Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Європейський тиждень місцевої демократії пройшов у Кам`янському

Кожної осені в Україні проводиться «Європейський тиждень місцевої демократії». Це – загальноєвропейський захід, покликаний заохотити громадськість до участі у вирішенні питань місцевого значення та залучити громадян до прийняття управлінських рішень.

У Кам`янському заходи європейського тижня провели для молоді. Днями до адміністрації Південного району завітали учні середньої школи №20 імені О.І.Стовби – лідери шкільного самоврядування. Молоді люди зустрілись із головою адміністрації району Світланою Колісніченко. Говорили про можливості шкільного самоврядування, участь молоді у громадсько-політичному житті міста та району. Голова адміністрації розповіла про свій особистий досвід роботи з молодіжними організаціями. Також учасники заходу обговорили можливості співпраці адміністрації району з молодіжними та шкільними організаціями.

Зустріч вийшла цікавою та змістовною. В адміністрації Південного району планують і надалі активно взаємодіяти з міською молоддю в питаннях розбудови європейської України.

11 жовтня 2017