Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Досягнення Кам`янського ЦНАП відзначені на міжнародній конференції

Досягнення Кам'янського центру надання адміністративних послуг були відзначені під час Міжнародної конференції «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг», яка проходила в Києві 9 та 10 жовтня.

Метою заходу був обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг.

У конференції взяли участь представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, органів місцевого самоврядування, міжнародних та вітчизняних неурядових організацій, а також представники міністерств Вірменії, Грузії, Молдови, які займаються формуванням та реалізацією політики з надання публічних послуг у своїх країнах.

Успіхи Кам'янського у сфері впровадження новітніх підходів до обслуговування громадян та надання муніципальних послуг відомі далеко за межами регіону. Досягнення міського ЦНАП були відзначені на найвищому рівні – його директор Марина Гурська отримала подяку Віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку та торгівлі України Степана Кубіва за внесок у реформування системи надання адміністративних послуг.

За словами Марини Гурської, досягнення центру є результатом спільної праці міського голови Андрія Білоусова, міськради та колективу ЦНАП.  Особливо важливою є підтримка Уряду в реалізації проектів Кам'янського.

 

11 жовтня 2017