Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

За останні півтора року в лікарнях Кам’янського капітально відремонтували 9 відділень

10 листопада в Кам’янському після капітального ремонту відкрили онкологічне відділення 9-ї міської лікарні. Медзаклад з перевіркою відвідав міський голова Андрій Білоусов.

Під час робіт у відділенні, яке знаходиться на 2-му поверсі і розраховане на 45 ліжок, відремонтували всі палати і маніпуляційні, встановили нові склопакети, замінили всі комунікації і сантехніку, встановили водонагрівачі, нові меблі та побутову техніку. Це єдине у місті спеціалізоване відділення для лікування онкологічних хворих.

За словами медиків, затребуваність даного відділення неможливо переоцінити. У рік тут проходить лікування більше 1700 хворих, приїжджають жителі найближчих сільських районів і міст. Іноді пацієнтам доводиться перебувати тут досить тривалий час, тому їх перебування в комфортних умовах ‑ один із шляхів до якнайшвидшого одужання.

Паралельно на першому поверсі міської лікарні № 9 за кошти державного бюджету ведеться капітальний ремонт приймального відділення та вхідної групи. У рамках реалізації проекту вже наступного року 9-а міська лікарня отримає не лише сучасний ремонт, але й максимальний пакет медичного лікувального та діагностичного обладнання.

«З 1987 року, коли був побудований цей корпус, тут жодного разу не проводилися капітальні ремонти. Тільки в цій будівлі ми капітально відремонтували 2-й, 3-й і 4-й поверхи. На теперішній час ми готуємо проектно-кошторисну документацію на ремонт 6-го поверху. Його ми візьмемо в роботу в наступному році. Усього за останній час ми капітально відремонтували 9 відділень наших міських лікарень, ще 3 відділення знаходяться в процесі капремонту. У найближчі пару років ми плануємо капітально відремонтувати всі відділення в лікарнях нашого міста», ‑ сказав Андрій Білоусов.

11 листопада 2020