Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському проводяться комплексні заходи для запобігання тероризму

Виконавчі органи Кам’янської міської ради у взаємодії з правоохоронними органами проводять комплексні заходи із запобігання проявам тероризму, забезпечення охорони та безпеки об’єктів від можливих терористичних посягань, виявлення протиправної діяльності злочинних груп, незаконних збройних формувань на території міста.

Працівниками кримінальної поліції підрозділів Кам’янського відділу поліції організований та продовжується збір, узагальнення інформації щодо стану криміногенної обстановки на території міста у тому числі щодо наявності конфліктів, що можуть призвести до групових порушень громадського порядку, сутичок з правоохоронними органами, масових заворушень. В результаті проведених заходів за минулий рік підрозділами Кам’янського відділу поліції у місті виявлено 95 фактів незаконного обігу зброї, 89 з яких – вогнепальної, відомості по кожному внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Керівники ринків, житлово-комунальних підприємств попереджені про необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед своїх працівників та мешканців міста щодо негайного інформування правоохоронців у разі надходження інформації про осіб, які мають сепаратистські наміри, висловлюють відповідні заклики, підбурюють населення, а також про осіб, які прибувають на тимчасове мешкання з інших міст.

Перевіряються рейсові автобуси, маршрут яких пролягає через місто, вантажні транспортні засоби, водії і пасажири транспортних засобів із номерними знаками східних областей, автостоянки гаражних кооперативів на предмет встановлення транспортних засобів з номерними знаками східних областей.

Значна увага приділяється освітнім, лікувальним, спортивним, культурним та іншим закладам із великою кількістю відвідувачів. Підвищено рівень охорони гідроелектростанції, об’єктів життєзабезпечення газо-, тепло та електропостачання. З метою забезпечення охоронних заходів в будівлі міської ради запроваджений пропускний режим з дотриманням вимог чинного законодавства. У міськраді та адміністраціях районів постійно проводився інструктаж та тренування відповідальних чергових щодо запобіганню проявам тероризму та посилення антитерористичного захисту будівель адміністрацій, проводились навчання з працівниками про першочергові дії персоналу у разі отримання інформації про вчинення або загрозу вчинення терористичного акту.

Також з метою запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захисту життя та здоров’я громадян міською радою затверджено програму «Безпечне місто». В рамках програми у місцях найбільшого скупчення людей встановлено камери відеоспостереження. Питання захисту громадян міста від тероризму, попередження та припинення можливих терористичних проявів, своєчасного реагування на загрозу вчинення терористичного акту на території міста постійно знаходиться на контролі міської ради.

  

12 січня 2018