Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за IV квартал 2017 року

Створено: 2018-01-12 09:52:53Оновлено: 2018-01-12 09:56:25

ЗВІТ

про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради  за ІV квартал 2017 року

1. Аналітична робота

Відділом систематично ведеться аналіз суспільно-політичної ситуації в місті, за звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації
64 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті та
6 двотижневих звітів.

За ІV-й квартал 2017 року працівниками відділу підготовлено проекти розпоряджень міського голови:

- «Про утворення комісії з відбору друкованого засобу масової інформації для опублікування офіційних документів та висвітлення діяльності Кам’янської міської ради та її виконавчих органів»;

- «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 23.10.2015
№227-р»;

- «Про організацію та відзначення в місті у 2017 році Дня гідності та Свободи»;

- «Про затвердження міських заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу у 2017 році»;

- «Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння
КЗ НВК №37 Кам’янської міської ради імені Максима Самойловича».

Підготовлено проекти рішень міської ради:

- «Про визначення друкованого засобу масової інформації для опублікування офіційних документів та висвітлення діяльності Камянської міської ради та її виконавчих органів»;

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 №667-14/VІІ
(зі змінами)»;

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №607-12/VІІ
(зі змінами)»;

- «Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства Кам’янської міської ради «Міська інформаційна служба у 2018 році».

Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано
157 документів (доручення облдержадміністрації, листи, звернення, повідомлення), що надійшли до відділу.

За ІV квартал 2017 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 495 інформаційних повідомлень та прес-релізів.

Проводилась робота з трудовими колективами підприємств міста з питання вивчення соціально-психологічного стану для запобігання конфліктних ситуацій.

Відділ працював згідно з графіком роботи міського голови, календарним планом основних заходів, які проводять міська рада та її виконавчий комітет, брав участь у всіх заходах за участю міського голови, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Постійно проводилася робота з обміну досвідом та співпраці із відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.

2. Методична робота

Відділ систематично співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. За звітній період найбільш активно взаємодіяли з керівництвом політичної партії ВО «Свобода».

Відділом підготовлено до облдержадміністрації висновки стосовно реєстрації змін до статутів релігійних організацій «Релігійна громада Матері Божої Неустанної Помочі парафія Екзархату Української Греко-Католицької Церкви», «Іудейської релігійної громади у м.Кам’янське», «Релігійна громада «Євангельська Церква «Нове життя» у м.Кам’янське», «Релігійна громада Свідків Єгови в м.Кам’янське, Дніпропетровської області», «Релігійна громада Християнської церкви «Нове покоління» у м.Кам’янське», «Релігійна громада Християнська Церква «Нове покоління» у м.Кам’янське Дніпропетровської області, «Релігійна громада гаудія-вайшнавів «Бхакта Бандхав» у м. Кам’янському, «Релігійна громада Християн Сьомого дня у м.Кам’янське», «Релігійна громада Новоапостольської церкви у м.Кам’янському».

Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.

Відділом систематично:

- оприлюднювались рішення міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпорядження міського голови;

- розміщувалась інформація на офіційному веб-сайті Кам'янської міської ради;

- надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;

- щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);

- здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;

- надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.

Підготовлено та опубліковано 35 привітань, підготовлено 40 текстів промов для міського голови, 10 текстів вітальних листів.

На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, окрім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах «Актуальна тема», «Точка зору», «Територія Д».

На міському радіо також велася постійна робота по висвітленню діяльності міської влади, публікувалися всі інформаційні повідомлення прес-служби, регулярно транслювались коментарі і виступи міського голови  та керівників структурних підрозділів міської ради.

Регулярно публікувалися у газеті «Відомості», на міському радіо та телебаченні, розміщувалися на веб-сайті матеріали щодо обговорення реформ, які проводяться або плануються в Україні; матеріали про діяльність керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради щодо розвитку регіону.

Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:

- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Відомості», створював архів інших періодичних видань;

- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади;

- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста високо посадовців;

- проводив аналіз суспільно-політичної ситуації в місті.

Протягом  вищезазначеного періоду відділ додатково до плану роботи:

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених управлінням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради;

- співпрацював з редакцією газети «Панорама Азота» в частині організації інтерв’ю;

- здійснював інформаційний супровід спортивно-масового заходу  з патріотичного виховання «Хвиля пам’яті»;

- здійснював інформаційний супровід відкритого кубкового турніру з волейболу

-  брав участь у підготовці звіту  роботи міського голови за рік;

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених міським центром зайнятості.

3. Організаційна робота

Відділ брав участь в організації та проведенні заходів присвячених річниці вигнання нацистських окупантів з міста, Дню пам’яті жертв голодоморів та Дню Гідності та Свободи.

За звітний період були підготовлені та проведені дві наради з питань відзначення державних свят та дві з наради щодо забезпечення дотримання громадського порядку під час проведення громадськими організаціями масових заходів.

Взята участь у підготовці двох засідань Духовної ради церков та релігійних організацій м.Кам’янського.

У грудні 2017 року розпочато громадське обговорення у формі електронної консультації щодо присвоєння КЗ НВК №37 Кам’янської міської ради імені Максима Самойловича..

Організовано та проведено 3 брифінги секретаря міської ради Олександра Залевського у форматі «Підхід до преси» та  4 – заступників міського голови.

Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 12 масових акцій організованих громадськими організаціями, політичними партіями та громадянами. Також було проконтрольовано 3 заходи, які проводили релігійні громади міста.

Відділ систематично бере участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.

Щодня забезпечувалось виконання умов договору про інформаційні послуги, які були складені між міським головою та міським радіо: надавала анонси, інформацію про події, які відбулися, вела активне електронне листування, приймала участь у підготовці актів виконаних робіт.

Сприяючи розвитку інформаційного простору, виконанню законодавства України щодо діяльності ЗМІ та свободи слова, прес-служба щоденно здійснювала співробітництво із журналістами міських (акредитованих) ЗМІ. На сьогодні в місті при прес-службі акредитовано 12 міських засобів масової інформації за різними напрямками діяльності.

Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих – з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.

Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні підборки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.

 

 

Начальник відділу

інформаційної діяльності та взаємодії

з громадськістю міської ради                                                          Ю.А.БЕРЕЖНИЙ