Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Грант від Фундації Ван Тієвенена на розвиток екологічних проектів

Створено: 2018-01-12 08:20:22Оновлено: 2018-01-12 08:21:55

Фундація Ван Тієвенена оголошує конкурс проектів, спрямований на підтримку біологічного розмаїття та збереження екосистеми. Подавати заявки можуть громадські неприбуткові організації, які зареєстровані як юридичні особи. Фундація Ван Тієвенена визначає пріоритетні проекти, які:

-       практичні та безпосередньо застосовані, щоб генерувати зміни;

-       ініціюються, належать або широко підтримуються місцевими зацікавленими сторонами, з метою забезпечення сталості;

-       орієнтовані на види екосистеми, що знаходяться під загрозою;

-       прагнуть протистояти викликам людей, щоб мати максимальний вплив на збереження;

-       є прикладом для більш широкої проблеми, є каталізатором для підвищення обізнаності та залучення інших зацікавлених сторін.

Приймається лише 1 заявка від організацій, які мають досвід у галузі збереження та / або соціальної справедливості / сталого розвитку, це повинно бути продемонстровано фоновою документацією (наприклад: веб-сайтами, соціальними мережами, щорічними та / або кінцевими звітами про виконання проекту).

Заявки приймаються виключно англійською мовою в електронному вигляді до 14 лютого 2017 року за посиланням http://www.vantienhovenfoundation.com/applicationform.php?nav=141.

Кандидати отримають рішення Правління протягом дванадцяти тижнів після закінчення терміну подання заявки.

Фонд Ван Тієвенена (співзасновник) спонсорує проекти у розмірі максимум 10 000 євро. Якщо Рада розглядає заяви аналогічного значення, то запити на отримання менших сум грошей будуть пріоритетні.

Якщо проекти будуть спільно фінансуватися з Фондом Ван Тіенвенена, необхідно додати план фінансування, який включає безперечні докази співфінансувань наданих іншими організаціями.

Коли проекти вимагають коштів на обладнання, рекомендується обмежити витрати та надавати чіткі аргументи, які чітко визначають необхідність цього обладнання.

Після оцінки пропозицій проекту Рада може сформувати сукупність короткострокових пропозицій. З цих пропозицій члени правління можуть вимагати додаткової інформації про пропозицію, відомості про організацію заявника та назви двох незалежних арбітрів. Ця інформація допоможе надалі відбирати проектну пропозицію для фінансування.

Протягом шести тижнів після закінчення проекту необхідно подати попередній звіт з коротким описом діяльності, перших результатів та рахунку витрат. Не пізніше одного року після завершення проекту необхідно подати звіт про результати проекту, включаючи фінансову звітність про те, як було витрачено кошти. Остаточний звіт повинен містити одну друковану копію (формат А4) та цифрову копію повного звіту у форматі pdf. Цей звіт може бути опублікований на веб-сайті Фонду Ван Тієвенена.

Детальніше про умови та критерії конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://www.vantienhovenfoundation.com/C120-Application.html.