Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському відбулося урочисте відкриття турніру з художньої гімнастики «Сніжинка -2018»

Відкрита першість з художньої гімнастики «Сніжинка-2018» є традиційним заходом і проводиться в Кам'янському вже 12-й раз поспіль у Палаці тенісу «Прометей». У турнірі беруть участь гімнастки з таких міст як Дніпро, Харків, Київ, Павлоград, Запоріжжя, Кривий Ріг, Біла Церква та багатьох інших. Усього – понад  300 спортсменок віком від 6 до 16 років.

9 лютого відбулась урочиста церемонія відкриття, в якій взяли участь Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, його заступник Владислав Мелешко, радник міського голови з питань спорту та молодіжної політики Олег Орлов, депутат міської ради Євген Китаєв, начальник відділу спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань Анатолій Івашина, тренери, почесні судді змагань, серед яких і засновник турніру – тренер з художньої гімнастики Інна Козбанова.

Андрій Білоусов від імені всіх жителів міста привітав гостей та учасників турніру. Він зазначив, що масштаб змагань з кожним роком зростає, відкриваючи нові перспективи для юних гімнасток.

«Я бажаю успіхів усім спортсменкам! Нехай цей турнір стане для вас черговою сходинкою до олімпійських висот. А батькам бажаю запастися вірою і терпінням в підтримці дітей», – сказав міський голова.

За словами засновника турніру  Інни Козбановой, спортсмени з інших міст дуже люблять приїжджати в Кам'янське, адже тут їх завжди зустрічають тепло і з особливою гостинністю.

«Ці змагання, по суті, відкривають спортивний рік у Кам'янському. Цього року заплановано провести 18 великих спортивних заходів, а також безліч чемпіонатів і турнірів із різних видів спорту. Від усієї нашої дружної спортивної сім'ї хочу подякувати міському голові за те, що він приділяє величезну увагу спорту. Завдяки цьому наші спортсмени можуть розвиватися і завойовувати медалі найвищого рівня », – зазначив Анатолій Івашина.

Після урочистого шикування та параду команд відбулася церемонія нагородження гімнасток, які перемогли в першій категорії змагань. Нагороди та призи вручали почесні гості турніру і міський голова.

Змагання будуть проходити з 9 по 13 лютого. Честь нашого міста захищатимуть гімнастки ДЮСШ № 4 і спортивного комбінату «Прометей».

12 лютого 2018