Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському організували перші за останні 30 років змагання з мотокросу

11 березня, у Кам’янському стартував перший етап Кубка України та Чемпіонат Дніпропетровської області з мотокросу. Більше 80 спортсменів з різних куточків країни приїхали до нашого міста, щоб взяти участь у мотогонках всеукраїнського масштабу.

Відкриваючи спортивне свято, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов привітав численних гостей, учасників і глядачів. Мер висловив подяку всім організаторам мотогонок та побажав учасникам здорової конкуренції, безаварійних заїздів і яскравих перемог.

«Останній раз змагання з мотокросу наше місто проводило близько 30 років тому. Я радий, що нам вдалося відродити цей популярний і видовищний вид спорту. Дякую гостям з різних областей України за те, що приїхали до нас взяти участь у цих захоплюючих змаганнях. Ми зробимо все, щоб проведення змагань з мотокросу  стало ще однієї доброю традицією для нашого міста», –  сказав Андрій Білоусов

Піщана траса протяжністю 1300 метрів була прокладена спеціально для цих змагань на території 4-го мікрорайону лівобережжя. Вона відрізняється особливим рівнем складності, обладнана трамплінами та іншими перешкодами.

У першому ж заїзді мотоциклістам довелося подолати чимало випробувань. Гонщики пройшли по всім крутим віражам – підйомам і спускам, які були створені на піщаній магістралі. Вболівальники насолоджувалися видовищними заїздами та всіляко підтримували учасників.

Наприкінці змагань відбулася урочиста церемонія нагородження переможців.

12 березня 2018