Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Карантин в Кам’янському: міська влада провела засідання комісії ТЕБ та НС щодо пандемії коронавірусу COVID-2019

11 березня Кабінет Міністрів України, з метою убезпечити населення від епідемії коронавіруса COVID-2019, ввів карантин по всій країні. З 12 березня по 3 квітня на карантин закриті всі навчальні заклади всіх форм власності.

12 березня за дорученням Кам’янського міського голови Андрія Білоусова його перший заступник Олександр Чернишов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Рішенням комісії ТЕБ та НС на час карантину заборонено і скасовано проведення розважальних та спортивних масових заходів, в яких запланована участь більше 200 осіб.

Департаменту з гуманітарних питань міської ради рекомендовано за необхідності організувати роботу чергових груп в дошкільних навчальних закладах та навчальні заняття в дистанційній формі навчання.

Управління транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради зобов’яже керівників підприємств-перевізників усіх форм власності дотримуватися санітарної обробки громадського транспорту і забезпечити розміщення наочної інформації про профілактику захворюваності коронавірусом.

Департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради доручено проводити роз’яснювальну роботу з власниками торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства та готельного бізнесу про профілактику захворюваності.

Керівництву КП «УКОЖФ» доручено забезпечити проведення санітарної обробки дезінфікуючими засобами в гуртожитках.

Управлінню охорони здоров’я міської ради необхідно надати інформацію про першочергові витрати на проведення лікувально-профілактичних, діагностичних та протиепідемічних заходів.

Медики будуть проводити огляд пацієнтів з високою температурою на дому.

На радіо і в міських засобах масової інформації систематично буде виходити інформація про поточну ситуацію.

 

12 березня 2020