Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Південний район міста приводять до ладу

Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова у Південному районі Кам’янського триває місячник з благоустрою.

У межах місячнику було організовано та виконано значні обсяги робіт, спрямовані на благоустрій території району: здійснено роботи з прибирання випадкового сміття та опалого листя у зелених зонах і на вулицях району, прибрані залишки піщано-сольової суміші вздовж бордюрів, здійснено обрізку гілля дерев, ліквідовані стихійні звалища, висаджено кущі троянд на клумбі біля знаку Південний район, приведено до ладу дитячі майданчики.

Позитивні зміни у місті надихнули мешканців району і на проведення заходів з благоустрою у себе на подвір’ях. Організовані головами квартальних комітетів та комітетів мікрорайонів толоки перетворюються на справжнє свято праці, де після плідної та результативної роботи сусіди збираються на спільне чаювання.

Організатори толок у Південному районі запрошують долучитися до благоустрою території усіх небайдужих мешканців і спільно зробити місто чистим та затишним.

12 квітня 2019