Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

HumanHub – Профорієнтаційна програма для молоді

Створено: 2019-04-12 05:12:34Оновлено: 2019-04-12 05:13:10

За підтримки Компанії MobiDev з 1 травня 2019 року на Станції Харків стартує новий проект «HumanHub» «Створення можливостей для розвитку молоді як особистостей і конкурентоспроможних професіоналів».

Навчання триватиме 9 тижнів, 1 раз на тиждень (будній день, друга половина дня).

Навчання безкоштовне.

До участі у навчанні запрошується молодь 15-17 років (9-10 клас, переходять у 10-11 відповідно) із сімей наступних категорій: багатодітні, малозабезпечені родини, сім’ї ВПЛ, сім’ї загиблих, родини учасників бойових дій і сім’ї з людьми з інвалідністю (батьки, діти).

Під час навчання учасники отримають знання та сформують уміння в технологіях підготовки до здачі ЗНО, вибору професії, ВНЗ і спеціальності, в особливостях процедури вступу до ВНЗ, в пошуку можливостей і подачі заяв на закордонні стажування, в написанні CV, резюме та есе, зможуть зустрітися з успішними людьми – представниками різних професій та багато іншого.

В кінці проекту учасники зможуть визначитися з обраною професією, підібрати вуз / інший навчальний заклад, факультет і спеціальність.

Активні учасники, які успішно захистять підсумковий проект (презентують його публічно), зможуть отримати від компанії MobiDev стипендію на оплату підготовчих курсів в обраному ВНЗ.

Зареєструватися для участі можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXu0eqcUrkfU7npoQhXhLcZ83Te_jvO0txZnc-kdn80goCNg/viewform до 20 квітня 2019 року. Кількість місць обмежена, учасники, пройшли відбір, отримають підтвердження електронною поштою (будьте уважні, вказуючи пошту в анкеті).