Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міжнародний інститут розвитку інтелекту IMEI проведе в Кам`янському навчальний семінар

12 червня Кам'янське з офіційним візитом відвідали представники Міжнародного інституту розвитку інтелекту IMEI (Південна Корея) на чолі з професором, ректором Всеукраїнської філії Пак Санг Су. Республіка Корея – це кращий інститут розвитку інтелекту з провідними інструкторами. Натепер навчання за програмою MIND-освіти проводять у 80-ти країнах світу.

Делегацію привітав міський голова Андрій Білоусов. На заході також були присутні керівники виконавчих органів міської ради та очільники навчальних закладів Кам'янського.

Андрій Білоусов розповів гостям про місто, його промисловий  і науковий потенціал, познайомив з історичними фактами та особливостями.

«Сьогоднішня зустріч є ще однією яскравою подією в історії українсько-південнокорейської дружби. Дякую за ваш візит і сподіваюся на успішну й плідну співпрацю в майбутньому», зазначив міський голова.

Розповідаючи про діяльність інституту, Пак Санг Су зазначив, що він також очолює молодіжну раду і дуже тісно співпрацює з молодіжними організаціями, проводячи навчальні форуми на рівні міністрів у справах молоді та освіти різних країн світу.

«Життя сучасної людини залежить від способу її мислення. Змінивши звичний тип мислення людей, ми зможемо легко досягти позитивних змін у країні і в усьому суспільстві. Ось чому так важливо навчити інноваційним методам представників сфери освіти, адже саме від їх підходу до процесу навчання залежить формування мислення у підростаючого покоління», сказав Пак Санг Су.

Учасники зустрічі також обговорили перспективи співпраці у сфері освіти, зокрема, мова йшла про реалізацію програми з обміну студентами. Також сторони домовилися провести у Кам'янському розширений навчальний семінар для працівників міської ради та керівників усіх освітніх закладів, які функціонують у місті.

Пак Санг Су подякував Андрію Білоусову за теплий прийом. Лідери зустрічі обмінялися пам'ятними сувенірами.

12 червня 2018