Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Лікувальні заклади Кам’янського отримали нове обладнання

За період з липня 2017 року по червень 2018 року за рахунок коштів міського бюджету для лікувальних закладів міста було закуплено медичне обладнання  на суму 2 млн 300 тис. грн.

Зокрема, для Центру первинної медико-санітарної допомоги №1придбано проявну машину для фото-хімічної обробки рентгенівських плівок; апарат УЗД, призначений для ультразвукової діагностики з широким спектром клінічних можливостей; електрокардіограф для вимірювання і графічної реєстрації біоелектричних потенціалів серця при діагностиці стану серцево-судинної системи людини.

Міська лікарня швидкої медичної допомоги отримала стерилізатор та електрокардіограф. Для Центру первинної первинної медико-санітарної №2 придбано кольпоскоп. Матеріально-технічна база Центру первинної первинної медико-санітарної №3 поповнилася двома електрокардіографами, кольпоскопом та мамографічними касетами.

Нове обладнання дозволить проводити безпечні та високоточні обстеження, виявляти патології на ранніх стадіях та вчасно застосовувати ефективне лікування.

 

12 червня 2018