Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

На День молоді у Кам`янському виступить відома співачка

Щороку в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. З нагоди свята у Кам`янському заплановано провести різноманітні заходи.

21 червня у Центральній бібліотеці імені Т.Г.Шевченка відбудеться зустріч молоді з депутатом міської ради, адвокатом Олександром Донцем на тему: «Я маю право! У мене є обов’язки».

22 червня об 11-й годині  у Музеї історії  міста пройде засідання артхауз-клубу з переглядом фільму «Квадрат» (Швеція, Німеччина, Франція, Данія).

23 червня о 10-й годині у басейні «МіКомп» відбудеться відкритий чемпіонат міста з плавання, об 11-й – змагання з шашок серед спортсменів з інвалідністю, (спортивна база по проспекту Конституції, 2А). Об 11.00 Музей історії міста запрошує молодь на засідання кіноклубу «Відродження». А о 16-й годині біля кінотеатру «Мир» на лівобережжі пройде Фестиваль вуличних видів спорту.

Масштабна програма з нагоди свята запланована на 24 червня. У місті пройде низка спортивних заходів: турнір з важкої атлетики, чемпіонати міста з шахів та зі стрільби з луку. У Музеї історії міста об 11.00  розпочнеться програма для молоді «Україна мистецька», в межах якої працюватимуть виставки живопису заслуженого діяча мистецтв України Ореста Скопа (Львів); графіки Олега Кіналя (Тернопіль); живопису та скульптури Євгена Прокоф’єва та Олександра Жолудя (Запоріжжя). О 16-й годині у Центральному парку культури і відпочинку стартує тематичний квест «Кам’янське – твоя територія успіху», а у Лівобережному парку  –розважальна програма для молоді.

З 16-ї години на майдані П. Калнишевського розпочнеться концерт за участю творчих колективів міста, який продовжить танцювальний  марафон «I can dance». О 19-й годині молодь привітає міський голова Андрій Білоусов, після чого на святі виступить відома українська співачка Злата Огневич.

Завершить цей насичений день дискотека у Центральному парку культури та відпочинку.

 

 

12 червня 2018