Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міський голова вирішує проблеми кам’янчан

11 червня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий прийом громадян з особистих питань. Проблемами з очільником міста ділилися близько чотирьох десятків кам’янчан.

Здебільшого звернення містян стосувалися сфери житлово-комунального господарства: встановлення індивідуального опалення, ремонт дахів, підвалів житлових будинків та внутрішньоквартальних доріг, скління вікон у під’їздах, відновлення ліній зовнішнього освітлення, обрізка аварійних дерев, встановлення обладнання дитячих і спортивних майданчиків. Попри постійну роботу міської влади над утриманням житлового фонду в належному стані, проблема залишається актуальною.

Зверталися з питаннями про надання матеріальної допомоги на лікування важкохворим людям, підіймались також питання соціально-побутових потреб.

Деякі заявники прийшли до міського голови, щоб подякувати за вже виконані роботи та запропонувати цікаві громадські проекти.

Андрій Білоусов уважно вислухав усіх, дав необхідні вказівки щодо кожного звернення. Основну частину, як завжди, вирішили безпосередньо під час спілкування із мешканцем. Адже для більш оперативного реагування на запити людей на прийомі завжди присутні заступники міського голови, голови районних адміністрацій, керівники профільних департаментів та управлінь міської ради.

«Кожне звернення мешканців у мене на контролі до повного його вирішення», – сказав міський голова.

12 червня 2019