Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Оголошені переможці конкурсу «Кам’янський вальс-2019»

Кожного року на свято останнього дзвоника випускники готують вальс, який символізує прощання зі школою. У травні-червні нинішнього року департамент з гуманітарних питань міської ради провів конкурс «Кам’янський вальс-2019». До участі в конкурсі направили заявки 15 навчальних закладів міста. Днями журі визначилось із переможцями.

Усі конкурсні матеріали (відеоролики) були розміщені на сторінці Центру позашкільної роботи та дитячої творчості у Facebook. Учасників оцінювали користувачі соцмереж та представники професійного незалежного журі, в яке входили хореографи Академічного музично-драматичного  театру імені Лесі Українки та керівники хореографічних гуртків закладів позашкільної освіти.

За сумарною кількістю онлайн-голосів та балів незалежного журі були визначені три переможці конкурсу:

I місце – вальс випускників середньої загальноосвітньої школи №30;

II місце – вальс випускників середньої загальноосвітньої школи №23;

III місце – вальс випускників академічного ліцею №15.

Випускники-переможці зможуть майстерно виконати свій вальс перед великою аудиторією 25 червня. У цей день за участю міського голови відбудеться урочисте свято «Кам’янський бал медалістів» з нагоди вручення золотих медалей «За високі досягнення у навчанні» та срібних медалей «За досягнення у навчанні» у приміщенні Нової сцени Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки о 16.00. У ході свята пройде церемонія нагородження випускників.

12 червня 2019