Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

На серпневі свята у Кам’янському забезпечать належний правопорядок

Міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про забезпечення життєдіяльності Кам’янського, належного порядку та безперебійної роботи життєво важливих об’єктів в місті у святковий та вихідні дні 24–26 серпня.

Розпорядженням міського голови відповідним структурним підрозділам доручено забезпечувати безперебійне енерго-, водопостачання промислового комплексу, житлового фонду, функціонування підприємств житлово-комунальної галузі, підприємств транспорту, харчової промисловості, торгівлі, закладів охорони здоров’я, установ охорони правопорядку та інших життєво важливих об’єктів.

З метою посилення безпеки населення та забезпечення належного громадського порядку в місті у святковий та вихідні дні відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради на 24–26 серпня доручено забезпечити взаємодію виконавчих органів міської ради з правоохоронними органами.

Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради міський голова доручив звернути особливу увагу на оперативне усунення наслідків, викликаних можливими природними явищами.

Також у святкові дні буде організоване чергування відповідальних працівників та бригад.

Дане розпорядження знаходиться на особистому контролі Кам’янського міського голови.

21 серпня 2019