Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янський міський голова провів особистий прийом громадян

12 вересня міський голова Андрій Білоусов провів черговий прийом громадян. Багатьом містянам такий формат зустрічі допомагає у вирішенні тих чи інших життєвих проблем.

Розпочався прийом зі звернення місцевої громадської організації «Зоощит». Активісти просили розібратися в питанні фінансування служби з вилову і стерилізації безпритульних тварин. «Ми знаємо, що саме завдяки вашій допомозі ця служба була створена та повноцінно працювала, тому сподіваємося на вашу підтримку і цього разу», – йшлося у зверненні.

Міський голова наголосив, що сам зацікавлений у вирішенні проблеми бездомних тварин у місті. Андрій Білоусов призначив на цей четвер окрему робочу нараду, де зазначене питання буде опрацьовано більш детально.

Усі подальші звернення людей до міського голови стосувалися характерних проблем у сфері житлово-комунального господарства, соціальної політики та охорони здоров'я. Звучали пропозиції щодо благоустрою прибудинкових територій. Були зауваження стосовно роботи громадського транспорту – зокрема, щодо відмови водіїв автобусів перевозити пасажирів пільгової категорії.

Андрій Білоусов доручив начальнику управління транспортної інфраструктури та зв`язку міської ради разом із заявником перевірити зазначений факт і доповісти про результати.

Загалом, більшість проблем, з якими прийшли громадяни, вдалося вирішити оперативно та безпосередньо під час прийому. Питання, вирішення яких потребує часу або додаткового фінансування, перебуватимуть на контролі міського голови до остаточного вирішення.

12 вересня 2017