Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янський центр зайнятості проведе семінар для бажаючих служити у Збройних Силах України

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, у міському центрі зайнятості відбудеться інформаційний семінар, метою якого є посилення суспільної уваги до демобілізованих учасників АТО щодо їх адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.  Початок заходу – 11.00.

На семінар запрошуються демобілізовані учасники АТО, військовослужбовці та шукачі роботи, які бажають стати захисниками Вітчизни та служити за контрактом.
Участь у заході візьме командир зенітного взводу морської піхоти України  Вадим Денисов, який презентуватиме низку вакансій. У рядовому складі це – навідник, стрілець, сапер, гранатометник, кулеметник, водій. Сержантський склад потребує командира відділення, командира бойової машини-командира відділення, сержанта з матеріального забезпечення, техніка, командира міномета.

Пропонується служба за контрактом, грошове забезпечення від 8000 гривень. Вік кандидатів – до 45 років, служба в Збройних Силах України не обов'язкова. Додаткова інформація – за телефонами: 0680180467, 0954078765.

12 жовтня 2017