Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Секретар Кам`янської міської ради відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

11 жовтня секретар міськради Олександр Залевський побував з робочим візитом у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

У супроводі начальника служби у справах дітей міської ради Галини Пелипас та директора Центру Юлії Подзерко Олександр Залевський оглянув заклад та ознайомився з його актуальними проблемами.

За словами Юлії Подзерко, важливими питаннями для Центру є відновлення зовнішнього освітлення, ремонт дороги при в’їзді до закладу та відновлення асфальтного покриття навколо будівлі Центру. Також існує потреба в облаштуванні сучасного спортивного майданчика, на якому діти змогли б змістовно і корисно проводити дозвілля. Олександр Залевський пообіцяв вжити необхідних заходів для якнайшвидшого вирішення цих питань. Крім цього, секретар міської ради звернув увагу на аварійне дерево, пошкоджене буревієм. Олександр Залевський одразу ж звернувся до комунальних служб міста, які пообіцяли терміново прибрати небезпечні гілки.

Після огляду території Юлія Подзерко провела для гостей невеличку екскурсію по закладу. Директор Центру звернула увагу гостей на деякі кадрові зміни та представила їм своїх колег. Під час візиту відвідувачі встигли поспілкувались і з вихованцями закладу. Особливо вразила гостей дівчинка Аня, яка продемонструвала чудове знання біографії українського генія Тараса Шевченка.

Крім знання літератури, діти з Центру соціально-психологічної реабілітації вирізняються і художніми талантами. Майже в усіх кабінетах закладу організовані міні-виставки дитячих робіт, які справді вражають красою і майстерністю виконання. Вихованці також люблять займатись спортом, із задоволенням грають у настільний теніс і футбол. Загалом у Центрі перебуває 26 дітей віком від 3 до 17 років.

На завершення візиту Олександр Залевський подякував керівництву закладу за сумлінну працю та побажав і надалі успішно виконувати професійні обов’язки. «Зі свого боку, керівництво міста буде всіляко підтримувати вас і надавати всебічну допомогу», – пообіцяв секретар міськради. 

12 жовтня 2017