Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Шкільні бібліотекарі Кам’янського провели виїзне засідання

4 жовтня за ініціативою департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради бібліотекарі шкіл міста провели виїзне засідання до опорної школи в селищі міського типу Петриківка.

Корисною для подальшої роботи бібліотекарів стала екскурсія до медіатеки школи, смарт-класів, класів з інтерактивними комплексами та навчальним контентом, ресурсної кімнати для дітей з особливими потребами. Заступник директора з навчально-виховної роботи Петриківської опорної школи Валентина Зубко показала, як функціонують дві кімнати буккросингу на 1500 книг.

«Родзинкою» виїзного засідання стала екскурсія до фермерського господарства «Відродження» в селі Хутірське. Власник господарства Іван Ярмолюк розповів про новітні технології, які використовуються в сільському господарстві, та методи вирощування, поливу, підкормки вітамінами, опилення в садівництві. Основний акцент фермерського господарства – «зелена» економіка та екологія сільськогосподарської продукції. Наостанок бібліотекарі відвідали місцевий храм.

Виїзне засідання справило незабутнє враження на всіх учасників семінару.

12 жовтня 2017