Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Дитсадки Кам’янського взяли участь у «Днях сталої енергії»

Протягом тижня, з 2 по 6 жовтня, в Кам’янському проходив загальноміський захід «Дні сталої енергії», який мав на меті підвищення рівня обізнаності населення щодо переваг енергозбереження, раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів і води, захисту довкілля та зниження викидів забруднюючих речовин у повітря.

У рамках «Днів сталої енергії» в дошкільних навчальних закладах міста пройшов тематичний тиждень «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». Сталий розвиток – загальна концепція необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.

Заходи, організовані педагогами дошкільних закладів, доцільно поєднувалися з темами «Земля – наш дім», «Чисте місто», «Вода – джерело життя», «Вчимося заощаджувати», «Здорова природа – здорова людина». Щодня проводились творчі заняття, бесіди на теми енергозбереження, конкурси дитячих малюнків.

Залучити батьків до співпраці вдалося за допомогою благодійних ярмарків «Нове життя старим речам», екодесантів із прибирання території дитячих садків, різноманітних конкурсів. Протягом тижня разом із педагогами діти дізнались, як можна простими діями зберегти енергоресурси країни.

12 жовтня 2017