Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янська виправна колонія відзначила 25-річчя

Рівно 25 років тому відбулася передислокація Кам'янської виправної колонії № 34 на нове місце. У 1992 році засуджені жінки були перевезені з бараків на території Дніпровського металургійного комбінату до нових приміщень, побудованих оддалік від міста, на вулиці Михайла Грушевського.

12 жовтня з нагоди ювілею відбулася низка урочистих заходів за участю співробітників колонії та ветеранів установи. У гості до ювілярів завітали міський голова Андрій Білоусов, його заступники, депутати міської ради. Начальник установи Ірина Боброва провела для гостей екскурсію по території колонії, показала, в яких умовах живуть і працюють засуджені жінки, ознайомила з основною спеціалізацією колонії – пошиттям робочого та професійного одягу, постільних речей.

На сьогодні в установі утримуються 252 засуджені. У всіх приміщеннях зроблено сучасний ремонт. У кімнатах для відпочинку є телевізори, а в кімнатах для прийому їжі – сучасне електрообладнання. Є також лазня, перукарня та магазин. Крім того, жінки мають змогу реалізувати своє конституційне право на отримання повної загальної середньої освіти, освоюють нові професії за трьома спеціальностями: кухар, швачка і тістороб.

Після знайомства з внутрішнім життям установи відбулися урочисті збори в академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки. У залі зібралися працівники установи та ветерани пенітенціарної служби, які працювали в колонії у різні роки.

У своєму зверненні до присутніх міський голова Андрій Білоусов зазначив, що умови, в яких сьогодні перебувають засуджені та працює колектив – достойні та відповідають сучасним вимогам і стандартам.

«Ви допомагаєте людям, які оступилися в своєму житті та порушили закон, соціально адаптуватися. Навіть у таких непростих умовах ви творчо підходите до процесу облаштування установи, розвиваєте у засуджених духовні якості. Дякую вам за вашу працю!» – сказав міський голова.

До вітань приєднався народний депутат України Олександр Дубінін.

«На мій погляд, багато політиків та бізнесменів у нашій країні повинні брати приклад з керівництва колонії, як потрібно працювати і виховувати громадян», – сказав народний депутат.

У ході урочистостей відбулася церемонія нагородження кращих працівників і ветеранів пенітенціарної служби. 

12 жовтня 2017