Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Школярі та школярки Кам’янського розпочали навчання з підготовки шкільних проєктів за методикою Ради Європи

Учні, вчителі та представники адміністрації трьох пілотних шкіл міста (cередня загальноосвітня школа № 29, cередня загальноосвітня школа №31 з класами вечірньої форми навчання, навчально-виховний комплекс №37 імені Максима Самойловича) спільно опановували процес підготовки шкільних проєктів під час відеоконференції. Модератором заходу виступив національний експерт Ради Європи та розробник моделі ШГБ Олексій Коваленко, який під час роботи з учнями застосував  новітню методику CivicLab & UChange («навчання через дію»).

Так, під час тренінгу учні пограли в інтерактивну гру «Впроваджуємо шкільний громадський бюджет у школі» і взяли участь в онлайн-практикумі зі шкільного громадського бюджету з Енштейном, а представники адміністрації навчальних закладів та вчителі мали нагоду вкотре попрацювати над механізмом реалізації пілотного проєкту.

Напрацьовані школярами та школярками за результатами тренінгу шкільні проєкти будуть подані для участі у «Бюджет участі. Діти».

Цей тренінг є першим у низці запланованих в межах впровадження проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні», Меморандуму про співпрацю між Кам`янською міською радою та Офісом Ради Європи в Україні, у партнерстві з ГО «Форум розвитку громадянського суспільства».

12 жовтня 2021