Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У закладах освіти Кам’янського заборонено отримувати благодійні внески у готівковій формі

З метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості  отримання закладами освіти благодійних внесків та відповідно до Закону України «Про освіту» Кам’янський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про заборону отримання освітніми закладами благодійних внесків у готівковій формі.

Згідно з розпорядженням, керівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста доручено забезпечити постійне інформування громадськості про надходження та витрачання благодійних внесків, своєчасне розміщення відповідних матеріалів на веб-сайтах закладів освіти.

«Питання благодійних внесків завжди хвилювало батьків і своїм розпорядженням міський голова Андрій Білоусов зробив прозорим сам механізм отримання грошових коштів і звітності за їх використання. Внески передбачені новим законодавством і направляються на зміцнення матеріальної бази закладів освіти. Кожен навчальний заклад має свій спеціальний рахунок в державному казначействі і свій благодійний фонд, на який можуть направлятися всі добровільні благодійні внески батьків, громадських організацій, підприємств тощо, тільки в безготівковій формі», – сказала директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко.

 

12 листопада 2018