Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Де кам’янчани відзначатимуть Водохрещу?

У Кам’янському готуються відзначити Водохрещу. 10 січня під головуванням заступників міського голови Тетяни Завгородньої та Костянтина Саусь пройшла нарада з питань підготовки до проведення традиційних святкових заходів.

Цьогоріч  свято припадає на вихідний. Тож, кам’янчан запрошують подбати про свою безпеку та здійснити занурення в освячену воду в світлий час доби у спеціально відведених для цього місцях.

19 січня освячення води та масові заходи, пов’язані зі святкуванням Богоявлення Господнього на водоймах, відбудуться на чотирьох локаціях.

О 7:00 святитимуть воду в селищі Дніпробуд в районі пляжу та у каналі лівобережного парку. 

Об 11:00 освячення водоймищ проведуть у селищі Романкове, в районі жіночого монастиря санаторій «Дніпровський» та у селищі Світле, в районі ставка.

У зазначених місцях святкування буде обстежено дно водойм, під час проведення масових заходів забезпечуватиметься чергування медиків, правоохоронців та рятувальників.

Тим, хто планує пірнати у холодну воду вперше, медики радять проконсультуватися зі своїм лікарем-терапевтом. Важливо пірнати не на голодний шлунок, не вживати перед цим алкогольні напої. Оптимальний час для знаходження в крижаній воді тим, хто пірнає вперше – 10 секунд Після цього радять вдягнути сухий одяг і зігрітися гарячим чаєм.

У холодній воді організм відчуває свого роду стрес, наднирники «викидають» в крoв антистресові гoрмoни, активізуючи всі системи людського організму і максимально мобілізуючи його захисні функції, що позитивно впливає на імунітет людини.

13 січня 2020