Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

На Дніпровському меткомбінаті виконали програму з виробництва осей

13 січня, на Дніпровському меткомбінаті виконана січнева програма з виробництва осей. Після більш ніж двомісячного вимушеного простою, пов’язаного зі зниженням попиту на металопродукцію, 3 січня 2020 року відновив роботу осепрокатний стан прокатного цеху.

Начальник ділянки осепрокатного і шаропрокатних станів Сергій Мiшурiн зазначає:

«Роботу в новому році ми почали з виробництва вагонних осей загального призначення – це основний сортамент стану 250. З 10 січня приступили до виконання замовлення на «канадські» осі – для залізничного транспорту Північноамериканського ринку. Завершили виробничу програму січня випуском електровозних осей – це важка локомотивна вісь. Увесь сортамент осей вироблено зі слябів «Азовсталі».

До виконання замовлення осепрокатна ділянка була готова, так як період вимушеного простою використано для проведення ремонтних робіт. Силами працівників ремонтно-сервісного центру виконано ревізію гідроапаратури з заміною гідравлічних насосів на пресах гарячої правки і великі обсяги робіт на окалиновідстійнику – ревізія трубопроводів, заміна клапанів, ревізія і очищення насосів. Технологічний персонал осепрокатної ділянки був задіяний в ремонті нагрівальних печей при заміні цегляної кладки і бортового лиття. Здійснювався постійний огляд електрообладнання для підтримки його в робочому стані і збереження.

Програму січня 2020 року виконано – випущено 3246 тонн вагонних осей, 579 тонн «канадських» осей і 196 тонн локомотивних осей.

Зараз виробничий персонал переведений на шаропрокатну ділянку для виконання програми на шаропрокатних станах.

 

13 січня 2020