Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Розширене засідання літературно-художнього факультету «Університету третього віку»

Створено: 2017-02-13 12:25:27Оновлено: 2017-02-13 12:29:54

Багато гарних нововведень започатковано у адміністрації Дніпровського району міської ради. Так при Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам’янського з 2011 року діє «Університет третього віку».

Це освітня організація для людей пенсійного віку та інвалідів, що об’єднує їх у групи відповідно до інтересів та дає можливість, з одного боку, поділитися власним досвідом, знаннями та вміннями, а з іншого – навчитися від інших учасників та доповнити свій досвід.

При Університеті діють факультети - основ медицини та здорового способу життя, правознавства, літературно-художній. До роботи в Університеті на волонтерських засадах залучаються працівники Дніпровського державного технічного університету, міського музею, фахівці Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення адміністрації Дніпровського району міської ради, тощо.

Значною популярністю користується правовий факультет. Люди похилого віку не тільки отримують корисну інформацію на цьому факультеті, але також беруть активну участь в обговоренні тих чи інших питань, що їх хвилюють.

Велике значення має факультет основ медицини та здорового образу життя, на якому читають лекції медичні працівники. Вони діляться з особами похилого віку своїми знаннями та дають корисні поради, які допомагають підтримувати та вчасно надати організму першу невідкладну допомогу.

Завдяки літературно-художньому факультету наші слухачі мають змогу продемонструвати свою творчість, заспівати пісні, прочитати вірші та гуморески. Багато хто з них бере участь у культурних заходах, які проходять на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району.

07 лютого 2017 року відбулося розширене засідання літературно-художнього факультету на тему: «90 років від дня будівництва каскаду ГЕС на річці Дніпро», яке відкрила декан факультету Передиста О.Ф. На заняття були запрошені почесні гості: депутат міської ради Плахотський С.В., заступник голови адміністрації Дніпровського району Пучкін М.М., почесний громадянин м.Камˈянського Кузнецов Г.Я., помічник-консультант депутата міської ради Лаліменко Б.Ф., директор Територіального центру Кізенко В.П., які особисто привітали слухачів.

З привітальним словом до учасників засідання звернувся депутат міської ради Плахотський С.В. та вручив солодкі подарунки ветеранам-будівникам каскаду ГЕС.

В ході засідання особистими спогадами поділилися безпосередні учасники будівництва Кузнецов Г.Я. та Кублицький В.Т.

Засідання «Університету третього віку» продовжилося святковим концертом ансамблів «Журавка» та «Матіола». Порадував чудовими віршами член спілки письменників України Лаліменко Борис Федорович. З гуморесками виступила Пилипенко Р.Я. Гості засідання отримали незабутні враження, бурхливі емоції та залишили у своєму серці яскраві спогади від почутого.

Діяльність «Університету третього віку» для мешканців Дніпровського району продовжується.