Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Стратегія розвитку Кам’янського: перше засідання робочої групи

13 лютого відбулось перше засідання робочої групи з формування проєкту Стратегії розвитку Кам’янського на період до 2027 року.

Перший заступник міського голови Олександр Чернишов повідомив, що на виконання завдання Міністерства розвитку громад та територій України обласні державні адміністрації розпочали підготовку регіональних стратегій розвитку на 2021-2027 роки.

«У цьому році закінчується термін дії Стратегії розвитку міста до 2020 року, у зв’язку із чим міським головою Андрієм Білоусовим було видано відповідне розпорядження про створення робочої групи з підготовки проєкту нової Стратегії розвитку нашого міста на період до 2027 року», ‑ сказав Олександр Чернишов.

Як розповіла директор департаменту економічного розвитку міської ради Галина Єрмоленко, у Міністерстві дали чіткий сигнал ‑ державні кошти у наступні роки будуть спрямовувати на фінансування проєктів розвитку лише у відповідності до якісно розроблених регіональних стратегічних документів.

«Сьогодні ми маємо чітко продумати: яким саме бачимо наше місто у майбутньому та спланувати ті зміни, які ми хочемо втілити у найближчі роки. По суті, дана стратегія – карта роботи всіх міських служб на найближчі 7 років», ‑ зазначила Галина Єрмоленко.

На сьогоднішньому засіданні робоча група оговорила питання щодо проведення соціально-економічного аналізу міста за 2014–2019 роки у всіх сферах та галузях діяльності.

Найближчим часом виконавчими органами міської ради буде проведено аналіз стану справ та визначено тенденції розвитку відповідної сфери та галузі діяльності за період 2014–2019 років. За результатами проведеного аналізу будуть визначені основні проблеми, вирішення яких буде передбачено у проєкті Стратегії розвитку міста на період до 2027 року.

13 лютого 2020