Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів

Створено: 2018-03-13 07:47:55Оновлено: 2018-03-13 07:49:04

З метою продажу права оренди на земельну ділянку шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону, керуючись рішенням Кам’янської міської ради від 23.06.2017 №726-17/VIІ «Про забезпечення проведення земельних торгів у м.Кам’янському», рішенням Кам’янської міської ради від 23.02.208 №982-22/VIІ «Про набуття (припинення) прав на землю» та рішенням Кам’янської міської ради «Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно оголошує конкурс про визначення на конкурентних засадах виконавця земельних торгів – ліцитатора, якого буде залучено до організації проведення аукціону по продажу права оренди відносно земельної ділянки №67, орієнтовною площею 0,7000га, під розміщення багатофункціонального торговельного центру, відповідно до детального плану території центральної частини міста Кам’янське.

 

1. Мета проведення робіт:

Проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку.

2. Дані про земельну ділянку:

Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,7000 га, що розташована у місті Кам’янське, земельна ділянка №67 відповідно до детального плану території центральної частини міста Кам’янське.

Категорія земель – землі громадської забудови.

Функціональне призначення земель – багатофункціональний торговельний центр.

3. Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів” із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися відповідні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

4. Перелік відповідних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

-        заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з відбору виконавця земельних торгів;

-        згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця);

-        інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною;

-        копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

- конкурсна пропозиція в окремо запечатаному конверті;

 

5. Строк подання конкурсної документації: до 06.04.2018 р. (департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради, м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№51 або №53, тел.:(0569) 560754).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 51931
м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№51 або №53, департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 13.04.2018 р. о 14 00год. в приміщенні департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради).

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: 51931,
м. Кам’янське, просп.Василя Стуса, 10/12, 4-й поверх, каб.№51 або №53, телефон для довідок:  (0569) 560754»

 

 

Директор департаменту

комунальної власності, земельних

відносин та реєстрації речових прав

на нерухоме майно міської ради                                                 С.Г.ЖУРАВЛЬОВ