Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янчани зверталися до міського голови за допомогою у вирішенні нагальних проблем

13 березня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів прийом громадян з особистих питань. Щоб звернення громадян вирішувались більш оперативно, на прийом були запрошені заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, профільні експерти. Вони мали можливість почути та розпитати кожного заявника окремо. Проте і відповідальність за оперативне виконання кожного з прохань посадовці  будуть нести персональну.

Звернення кам'янчан головним чином стосувалися сфери житлово-комунального господарства, поліпшення житлових умов, надання матеріальної допомоги. Містяни також просили відновити зовнішнє освітлення, встановити дитячі майданчики, посприяти  в отриманні реєстрації. Багато прохань було щодо ремонту дахів багатоповерхових будинків. Практично за всіма адресами, де покрівля будинку вимагає ремонту, попередньо вже виїжджали фахівці комунального підприємства УКОЖФ. Ці будинки внесені до плану ремонтних робіт,  і почнуться вони, як тільки дозволять погодні умови.

Більшу частину розглянутих на прийомі питань, вдалося вирішити на місці. За окремими зверненнями були дані доручення профільним керівникам.

«Проблеми у городян різні, вони тривалий час намагаються їх успішно вирішити. Сьогодні кожен може бути впевненим: його почули та його прохання не залишили без належної уваги. Виконання доручень по розглянутим зверненням буде у мене на особистому контролі», – сказав Андрій Білоусов.

13 березня 2018