Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському залучають інвестиції для реалізації проектів у сфері освіти

У 2018 році в Кам’янському продовжується робота щодо залучення грантових та кредитних ресурсів для реалізації проектів у сфері освіти.

За проектом «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» для фінансування у поточному році за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку обрані два субпроекти: дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) – центр розвитку дитини №27 «Орлятко» (17,8 млн.грн) та дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) №23 «Дзвіночок» (5,3 млн.грн).

Продовжується співпраця з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ по програмі «Розвиток соціальної інфраструктури
у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» щодо здійснення за рахунок грантових коштів капітального ремонту СЗШ №9 (орієнтовний обсяг фінансування 8 млн.грн) та реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №43 під комунальний заклад «Санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Зоренька» (21,8 млн.грн).

Відповідно до кредитної угоди між НЕФКО та Кам'янською міською радою у 2018 році планується здійснити термомодернізацію будівель двох бюджетних закладів освіти міста – ліцею нових інформаційних технологій та дошкільного навчального закладу №31 «Барвінок» (11,8 млн.грн).

Проводяться організаційні заходи щодо здійснення  в рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України за рахунок кредитних коштів Європейського Інвестиційного Банку термомодернізації 28 будівель  закладів освіти, науки та спорту.

Також Українським фондом соціальних інвестицій в нашому місті впроваджується проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», в рамках якого у 2018 році планується завершити роботи з реконструкції гуртожитку під соціальне житло (планується введення в експлуатацію
36 квартир загальною площею 1,4 тис.м2 ) та капітальний ремонт СЗШ№42 (заміна на металопластикові 359 вікон та 12 вхідних дверей, впорядкування
8 шкільних ганків) на загальну суму 20,2 млн.грн.

 

13 березня 2018