Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Актриса Ірма Вітовська презентувала у Кам’янському філософський фільм «Брама»

10 березня у Кам’янському відбулася неординарна подія. Кіноконцертний зал «МИР» запросив мешканців міста на авторську презентацію нового художнього фільму відомого режисера Володимира Тихого «Брама».

Представляли цей фільм виконавиці головних ролей – заслужена артистка України Ірма Вітовська і Віталина Біблів.

Перед нами захоплюючий український фільм жахів, який не намагається мавпувати набридлі всім голлівудські кліше, а створює власну міфологію, надихаючись локальною історією. Іншими словами – звір, рідкісніший за чорнобильську русалку.

Глибоке занурення в образи своїх героїнь, переконливість та достовірність – дует Ірми і Віталіни, на екрані – матері та доньки, продемонстрували всі грані таланту. Особливо вражає сила перевтілення Ірми Вітовської. Роль майже столітньої бабки Прісі складна не тільки в професійному, а й чисто технічному плані: один тільки грим кожного разу віднімав багато часу.

«Баба Пріся – я називаю її роль сповідь. Тому що дуже багато речей тотожних з моїми позиціями, або з моїм розумінням моєї країни. Чому так чи інакше відбувається з нами, відбулося з нашими батьками. І розуміння, як нам далі бути з цими всіма скелетами, які з шафів вивалюються», – говорила Ірма Вітовська під час творчої зустрічі з глядачами.

Також актриси поділилися своїми творчими планами та враженнями про перебування у нашому місті. Ірма Вітовська і Віталина Біблів ознайомились з історією міста, відвідали загальноосвітню школу №25, басейн академічного ліцею №15. Їм сподобалось наше місто і люди, які з ними спілкувались.

13 березня 2019