Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янській ДЮСШ №1 розпочався капітальний ремонт покрівлі

У дитячо-юнацькій спортивній школі №1 на лівому березі приступили до капітального ремонту покрівлі. Кам’янський міський голова Андрій Білоусов відвідав об’єкт з перевіркою.

Будівлі 30 років і проблема існувала давно, але в цьому році покрівля почала протікати ґрунтовно. Затоплює великий спортивний зал та інші приміщення. Проект капітального ремонту включає в себе повний комплекс робіт, демонтаж старого руберойду і укладання двох шарів нового полотна. Крім того в будівлі замінять усі віконні конструкції, які знаходяться на даху.

«Роботи з капітального ремонту покрівлі вже розпочаті і до середини серпня вони будуть повністю завершені», – сказав Андрій Білоусов.

У першій дитячо-юнацькій спортивній школі займається близько 850 дітей. Діють секції з академічного веслування, боксу, тхеквондо, настільного тенісу та багатьох інших напрямків. Тільки у цьому році 21 вихованець установи був зарахований до збірної України, 12 спортсменів стали стипендіатами міського голови.

Директор спортшколи Олексій Бурма висловив подяку керівництву міста за увагу до проблем їхнього навчального закладу та допомогу в проведенні капітального ремонту покрівлі.

13 травня 2019